Procedura Zamówienia Usługi Dezynfekcji

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i opisz interesujący Cię zakres współpracy. Możesz zawrzeć z nami umowę o wykonanie usługi tuż przed realizacją usługi lub z wyprzedzeniem.

2. Przygotowanie oferty

Przygotujemy indywidualną ofertę na dezynfekcję z metodą dostosowaną do Twojego obiektu.

3. Umowa niezobowiązująca

Umowę z nami możesz zawrzeć bezpośrednio przed wykonaniem usługi lub z wyprzedzeniem. Możesz od niej bez problemu odstąpić. Możemy zawrzeć dodatkową klauzulę o utrzymaniu stanu gotowości i podjęciu szybkiej dezynfekcji w ciągu nawet 6 godzin.

4. Zgłoś usługę

Zgłoś usługę. Jeśli zawarłeś z nami klauzulę o szybkiej reakcji dezynfekcję możemy rozpocząć wykonywać nawet w ciągu 6 godzin. Jeśli nie masz takiej klauzuli zostaniesz poinformowany w momencie zamówienia o przewidzianym czasie naszego przyjazdu.

5. Dezynfekcja

Po ustaleniu terminu realizujemy usługę. Po usłudze zostawimy dla Ciebie protokół z przebiegu dezynfekcji oraz certyfikat wykonania usługi.

6. Certyfikat i Patronat

Po wykonanej usłudze otrzymujesz Protokół oraz Certyfikat potwierdzający wykonanie dezynfekcji. Przy podjęciu okresowej współpracy, przy zamówieniu więcej niż jednej usługi Dezynfekcja Polska obejmie patronatem Twój obiekt.

Formularz kontaktowy

570 660 690

Dowiedz się co zyskujesz i jak objąć obiekt Patronatem Dezynfekcji Polska.